Orgji e ministrave me dashnoret? Artan Hoxha: Po u hapen kamerat e Santa Quarantas do ketë spektakël
Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme pas arrestimeve të bujshme disa fakte interesante për Escobarin e Ballkanit, Klement Balilin.

Ai ka rrëfyer disa nga lidhjet e eksponentëve kryesorë të partive në vend me boss-in e drogës.

Gazetari investigativ është shprehur se të gjithë politikanët kanë futur duart tek Balili.

Ndër të tjera ai ka thënë se nëse hapet serveri i biznesit të Balilajve, do të ketë një spektakël të madh.

"Tek Ballili të gjithë kanë futur duart. Në rast se serveri i një biznesi që kanë patur Balilët ka punuar dhe nëse ai do të hapet ndonjëherë, ajo do të jetë spektakli më i madh. PD, PS, LSI, edhe ata që shesin moral më shumë se të tjerë, aty të gjithë janë të përfshirë. Në momentin që inaugurohet biznesi i tyre aty janë të gjithë politikanët”", tha Hoxha.

Më parë, Ylli Manjanji kishte hedhur akuza se një ministër i Ramës ishte filmuar në hotelin e Balilit Santa Quaranta duke hyrë me dashnoren e tij. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori