Operacioni "Krasta", prokuroria jep vendimet
Operacioni "Krasta", vendos arrest shëpie për Adem Borici dhe Suela Musta për pjesën tjetër arrest me burg.


Të arrestuarit punonjës të AMA:

Bledar Karaj, 39 vjeç, lindur dhe banues në Elbasan,
Andrea Nathanaili, 67 vjeç, lindur Sarandë dhe banues në Tiranë.
Izmir Hajdari, 51 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë.
Artan Drazhi, 34 vjeç, lindur dhe banues në Elbasan,
Shkelqim Sula, 38 vjeç, lindur dhe banues në Labinot Mal-Elbasan, i cili u shpall në kërkim
Ervin Tahiri, 40 vjeç, lindur dhe banues në Tropojë

Këta shtetas janqë arrestuar mëngjesin e 14 qershorit nga forcat RENEA dhe FNSH në operacioni "Krasta" të zhvilluar në Elbasan, ndërkohë vendimi për Florenc Capjan pritet të jepet nesër në orën 10:00.

Shtuar më 16/06/2019, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori