Operacion antidrogë në Elbasan, arrestohen 3 persona
Njjë operacion antidroge është zhvilluar paraditen e sotme në Elbasan, ku si pasojë janë arrestuar 3 persona.

Mësohet se janë sekuestruar mbi 30 kg droge e llojit heroinë dhe janë arrestuar tre persona identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur.

Derimë tani nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e Policisë së Elbasanit lidhur me operacionin, ndërsa ende nuk dihet nëse aksioni është duke vijuar për kapjen e personave të tjerë të dyshuar
Shtuar më 26/11/2020, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori