Olsi Rama i “vjedh” stilin të vëllait, shfaqet me këpucë të kuqe

Pëlqej
Kryeministri Edi Rama gjithmonë është njohur për stilin e vecantë dhe kontravers për sa i përket veshjes dhe sjelljes së tij.

Që në rininë e tij, ajo që e karakterizonte ishin ngjyrat, veshjet gati të cuditshme dhe gjestikulacionet e tij në të shprehur.

Pavarësisht kalimit të viteve dhe apo rritjes në përgjegjësi, Rama edhe sot arrin të tërheqë vëmëndjen me veshjen e tij, herë e komentuar për mirë e herë për keq.

Ama këtë herë ka rënë në sy, vëllai i kryeministrit Olsi Rama i cili është fotografuar teksa bie në sy stili i tij i veshjes shumë sport dhe sidomos zgjedhja e këpucëve, me ngjyrë të kuqe, njësoj si i vëllai. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori