Nuk njihet! Ndryshim drastik në fytyrën e Grida Dumës (FOTO LAJM)

Deputetja e PD, Grida Duma është fotografuar gjatë ditës së sotme në një prej komisioneve të Kuvendit me një pamje krejtësisht tjetër të fytyrës.

Nuk dihet nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjikale apo kemi të bëjmë thjesht me ndryshime për shkak të make up-it megjithatë këto fotoGrida Dumës nuk kanë kaluar pa komente në rrjetet sociale.

Shikojini fotot dhe bëjeni vlerësimin vetë në galerinë e mësipërme! /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori