Nuk ishte në emision, Artan Hoxha mesazh të hapur Berishës

Pëlqej
Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, ka qenë këtë herë i ftuar në emisionin "Java" Të RTSH-së që transmetohet në RTSH 2 dhe moderohet nga gazetarët Artan Hoxha, Lorenc Vangjeli dhe analisti Preç Zogaj.

Ama këtë herë gazetari investigativ, Artan Hoxha nuk ka qenë në këtë puntatë.

Teksa ndiqte nga shtëpia emisionin e dy kolegeve të tij, Hoxha ka reaguar nëpërmjet Facebook.

“Përshëndetje Doktor. Në pamundësi për të qenë sot në studion e RTSH-së, po të ndjek më shume kërshëri nga ekrani. Të falenderoj që po më ‘zevendeson denjesisht’ në emisionin ‘Java’. Do mundohem të jem në lartësinë tënde, ne rolin e qytetarit dixhital. Kjo ishte vetem “ndeshja” e radhës. Kampionati vazhdon”, ka shkruar Hoxha./albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori