Nuk i lejuan të sjellin dru për ngrohje, studentët përplasen me policinë
Studentët vazhdojnë me intensitet protestën para kryeministrisë.

Por mesa duket mes tyre dhe policisë në këtë ditë të dhjetë ka patur disa tensione.

Policia nuk ka lejuar që aty të silleshin dru, që sipas studentëve, do shërbenin për të ndezur zjarr dhe për tu ngrohur.

Kjo ka shkaktuar një përplasje mes dy palëve. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori