Nuk fshihen më, Rudina Dembacaj del përsëri publikisht me Frrokun (FOTO LAJM)

Pas shumë hamendësimesh se Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ishin në një lidhje, moderatorja e bëri publike vetëm para pak ditësh.

Me anë të një postimi në Instagram, moderatorja shumë e dashur për shqiptarët ka pranuar që është në një lidhje romantike me Mark Frrokun.

"E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete...exluziven 🤓

Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes... Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!"- shkruan Rudina në Instagram.

Moderatorja ka publikuar përsëri në InstaStory një foto me ish-deputetin ku duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit./albeu.com
Shtuar më 17/01/2020, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori