Nuk është montazh por e vërtetë/ Kamioni i shtyp kokën, ai çohet sikur nuk ka ndodhur asgjë (VIDEO)
Ky është momenti i jashtëzakonshëm kur një burrë mbijeton, edhe pse koka e tij për një moment u gjend nën rrotat e pasme të një kamioni të rëndë.

Siç edhe mund të shihet edhe në pamje, përcjell Telegrafi, motoçiklisti shpëton sepse kishte të vendosur helmetënkokën e tij.

Si rezultat, edhe pse u duk se kishte qenë viktimë e një aksidenti të tmerrshëm, ai u ngrit shpejt dhe u largua.

Pamjet thuhet se u kapën të martën në Cainta të Filipineve.
Shtuar më 07/06/2018, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori