Nuk e pagoi, punonjësi i shkatërron pronarit biznesin me fadromë (VIDEO)


Një punmonjës i një kompanie ndërtimi u fut bashkë me fadromën brenda një marketi pas një debati me pronarin e tij.

Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në Liverpool Innovation Park ku një punonjës mori fadromën dhe u fut bashkë me të në market duke shkatërruar çdo gjë pasi pronari kishte refuzuar ta paguante për një punë me vlerë 600 paund.

Pas ngjarjes punonjësi u zhduk dhe policia është duke e ndjekur, ndërsa pamjet janë duke bërë xhiron e botes. /albeu.com/

Shtuar më 22/01/2019, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori