Nuk e linte rehat ish të dashurën, arrestohet 29 vjeçari përndjekës
Rastet e përndjekjes së vajzave nga ish të dashurit kanë qenë gjithnjë të shumta dhe shqetësuese.

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë nën akuzën e përndjekjes.

Sipas policisë, shtetasi me inicialet A.Ll u arrestua në flagrancë pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme ish të dashurën e tij.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit A.Ll., 29 vjeç, pasi ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme, ish të dashurën e tij.”, njofton policia. /albeu.com/

Shtuar më 24/10/2020, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori