Nuk e fshehin aspak, Almeda dhe Tolga e bëjnë publike që tani emrin e vajzës (FOTO LAJM)

Shumë çifte janë supersticiozë dhe nuk ia thonë emrin e bebes që nuk ka lindur akoma as miqve, ndërsa të tjerë thonë që do të vendosin kur ta shohin të sapolindurin. Por Almeda dhe Tolgahan nuk kanë asnjë problem të tillë.

Ndonëse duhen dhe 4 muaj që pjestarja më e re e familjes Sayisman të vijë në jetë, Almeda dhe Tolgahan nuk kanë humbur kohë, por e kanë gjetur emrin e saj.

Në ‘Instastory’, Almeda ka treguar se e kanë vendosur emrin dhe do ta quajnë vajzën Alina. Me siguri në muajt e ardhshëm dyshja do të tregojë dhe pse ka bërë këtë zgjedhje mes shumë emrash që kanë menduar.


Shtuar më 18/01/2021, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori