13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
Noizy publikon videon, të shtënat dhe përplasja me Cozman (VIDEO)
Reperi i njohur shqiptar Noizy ka publikuar një video në kanalin e tij "Youtube" gjatë sherrit mes reperave.

Në pamjet dëgjohen të shtëna armësh dhe fill pas tyre Noizy hedh përtokë Cozman me një goditje të vetme me grusht.

Nëse do i referoheshim këtyre pamjeve i vetmi i plagosur nga kjo përplasje ka mbetur Cozman pasi Noizy është arrestuar nga policia.
Shtuar më 14/09/2016, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori