Njihuni me anën tjetër të stjuardesave, vajza të bukura dhe të këndshme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Njihen si vajza serioze të bukura dhe me një veshje provokuese. Por edhe stjuardesat janë vajzakëndshme dhe komike.

E megjithatë ato kështu sillen kur në aeroplan nuk ka asnjë pasagjer. Po publikojmë disa fotografi se cfarë bëjnë stjuardesat kur gjendet vetëm në aeroplan./albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori