Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Njihni picierin nga Tirana që po çmend gjermanët (VIDEO)
Akrobacionet e tij me brumin e picave janë bërë atraksion në rrjetet sociale.

Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, ka treguar se ai është një picamen që punon dhe jetonGjermani.

Në fund të videos ai i përshëndet shqiptarët, dhe premton se shumë shpejt do ta vizitojë Tiranën, duke theksuar se ka vite që nuk ka qenë në vendlindje.
Shtuar më 18/10/2018, ora 21:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori