E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Një vit nga vdekja, kështu e kujtojnë fëmijët Dritan Priftin (FOTO LAJM)

Është bërë një vit nga vdekja e ish-ministrit Dritan Prifti, ndërsa vajza dhe djali i tij e përkujtojnë babain e tyre me mesazhet prekëse në rrjetet sociale.

“Çdo ditë unë shoh jashtë në botë dhe të shikoj ty në çdo gjë dhe kudo.

Ti u bërë drita ime udhërrëfyese çdo ditë dhe çdo natë, më mungon kaq shumë baba”, shkuan e bija e Dritan Priftit.

Ndërkohë edhe djali i kushton një mesazh prekës të atit në rrjetet sociale.

“Më i lumturi në botë në prehrin tënd ba!

Më mungo pa fund çdo gjë e jotja”- shkruan i biri.
Shtuar më 13/10/2018, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori