Një trup i pajetë gjendet në Sarandë, dyshimet e para
Një person i pajetë është gjetur në një kanal në Vrion, bashkia Finiq këtë të martë.

Viktima është rreth 45 vjeç dhe dyshohet se mund të jetë mbytur disa ditë më parë.

Polici nuk e ka identifikuar ende por mësohet se trupi është nxjerrë me vështirësi nga kanali, pasi ishte i mbuluar nga ferrat.

Ndërkohë kanë nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori