Një peshkaqen gjigant shfaqet në mes të Tiranës (VIDEO)
Një peshkaqen gati dy metra i gjatë ka tërhequr mjaft kuriozitetin e qytetarëve të Tiranës gjatë mesditës së sotme në Tiranë.

Ai ishte sjellë në kryeqytet nga një restorant, ndërsa e ka ekspozuar disa minuta para ambienteve të tij duke bërë që të mblidhen për të bërë video dhe fotografi mjaft qytetarë, raporton abcnews.al.

Mësohet se peshkaqeni është kapur gjatë mëngjesit të sotëm nga peshkatarët e Durrësit dhe është shitur tek restoranti në Tiranë.
Shtuar më 11/01/2020, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori