Një nga 5 më të bukurat e kontinentit, kush është modelja shqiptare që po "çmend" rrjetin (FOTO LAJM)

Iva Xhelili është shpallur një ndër 5 vajzat më të bukura të kontinentit.

Modelja seksi shqiptare ka deklaruar se e kanë ngatërruar edhe me Megan Fox.

Në këto ditë vere Iva ka zgjedhur tw pushojw nw bregdet nga ku po bwn namin me fotot dhe pozat pikante.

Modelja numëron plot 43 mijë ndjekës të cilët janë të "fiksuar" nga format dhe bukuria e saj./albeu.com/
Shtuar më 22/08/2020, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori