Një i vdekur dhe tre të plagosur në Podujevë
Foto ilustrim
Një i vrarë dhe tre të plagosur me armë zjarri është bilanci i tragjedisë të ndodhur sonte në Podujevë, raporton KTV-ja. Sipas Policisë së Kosovës, ende nuk dihen motivet e vrasjes, ndërsa policia ka arritur të arrestojë dy të dyshuar.


Sipas burimeveKohavisionit, ngjarja ka ndodhur si pasojë e një borxhi që kanë pasur personat e përfshirë në vrasje. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2012, ora 23:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori