Një ditë pas zgjedhjeve, Basha e shtron me mish e birra në kryeqytet (FOTO LAJM)

Një ditë pas votimeve të 30 qershorit dhe pas muajve të tërë protesta, kreu i PD-së Lulzim Basha ka ‘ulur armët’ për pak çaste për të kaluar disa momente joformale me miq.

Ai ka qenë në një bar në kryeqytet me intelektualë dhe artistë, disa prej të cilëve mbështetën nismën ‘#edheune’ për të mos votuar.

Pa xhaketë e kravatë, Basha shfaqet i qetë dhe i qeshur në praninë e tyre teksa konsumon një birrë.
Shtuar më 01/07/2019, ora 22:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori