Nisin me tensione protesta e opozitës (VIDEO)
Përpara Kryeministrisë dhe Kuvendit kanë mbërritur protestuesit e parë të opozitës ku pritet të vijnë edhe mijëra të tjerë.

Ndërkohë ka patur edhe tensione pasi policia siç kemi bërë të ditur ka rrethuar të gjithë perimetrin që lidh Kuvendin me Kryeminsitrinë dhe ka shtuar forca të shumta të policisë.

Duke qënë se nuk janë lejuar të kalojnë të lirë, disa prej protestuesve pranë Kryeministrisë kanë patur edhe përplasje me policinë./albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori