Nisin homazhet për efektivin e FNSH-së
Gjatë pasdites kanë nisur homazhet për nder të efektivit të vrarë të FNSH-së, Ardian Kodra, pranë repartit të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër.

Homazhet nisën rreth orës 17:00 dhe do të vijojnë deri në orën 19:00. Në ceremoninë mortore pritet të marin pjesë drejtues të lartë të Policisë së Shtetit, kolegë të efektivit, familjarë e të afërm. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2016, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori