Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga jeta e saj e përditshme. Pak kohë më parë Eliona na ka treguar se është shtatzënë dhe se është në pritje të një vajze.

Së fundmi aktorja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, ku treguar gjithçka për shtatzëninë, martesën dhe partnerin misterioz.

Eliona ka rrëfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin. Të dy e kanë pritur me lumturi shtatzëninë.
Shtuar më 22/01/2021, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori