Nga nesër të gjithë në shtëpi, Rama sqaron çfarë do të ndodhë të hënën
Kryeministri Edi Rama ka theksuar edhe njëherë që prej ditës së nesërme, ora 13.00 deri të hënën në orën 05.00 gjithçka do të jetë mbyllur.

Më pas, prej të hënës e në vijim fasha e orarit për të bërë blerje apo pazare do të shtyhet deri në orën 17.30.

Njoftimi

🔴NESËR ËSHTË DITA E FUNDIT ME FASHËN ORARE DERI NË 13.00😊

🔴 NGA NESËR NË 13.00 DERI TË HËNËN NË 05.00 GJITHÇKA DO TË JETË E MBYLLUR DHE TË GJITHË NË SHTËPI🙏

🔴 NGA E HËNA, FASHA ORARE DO TË ZGJATET DERI 17.30 DHE AUTORIZIMET PËR LEJE-DALJE PËR PAZAR DO TË JENË 90 MINUTA😊

Pak nga pak dhe me durim, do të dalim me kokën lart nga kjo luftë🇦🇱
Shtuar më 10/04/2020, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori