Nga Nano tek Blushi dhe Klosi: Kush u dekorua nga Thaçi për luftën e Kosovës (FOTO LAJM)

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar 39 personalitete në Tiranë me dekoratën presidenciale “Urdhri i Lirisë”.

Ndër figurat që janë nderuar janë Fatos Nano, Bashkim Fino, Sabit Brokaj, Skënder Gjinushi, Fatos Klosi, Kiço Blushi etj.

Më sipër po përcjellim listën e plotë dhe disa fotografi nga momenti i dekorimit.
Shtuar më 14/06/2019, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori