Nëse arrin ti përgjigjesh saktë këtyre pyetjeve, quaje veten gjeni (FOTO LAJM)

1. Cila prej tyre është e varfër?

Të dyja gratë në foto jetojnë vetëm, por njëra prej tyre ka qenë e varfër për shumë vite me radhë dhe sapo ka vjedhur një bankë për të shlyer borxhet. Cila është sipas jush?
Truri ynë ka nevojë për ushtrime të shpeshta për të qëndruar në formë dhe i shëndetshëm, njësoj siç kemi nevojë për muskuj për të qëndruar të fortë. Asgjë s’është më interesante se sa të lodhësh mendjen me gjëegjëza. Quajeni veten kampion nëse i gjeni me të parën. Fillojmë?

Shtuar më 27/07/2019, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori