Nëna e Sokol Olldashit mesazh të ndjerë: Sot e ndeza një cigare aty tek ty
Kanë kaluar 4 vite që nga vdekja e Sokol olldashit, ish-deputetit të PD-së.

Ai ndërroi jetë pas një aksidenti automobilistik.

Sot shënoi festa e Kurban Bajramit, ku të gjithë myslimanët shkëmbyen mesazhe dhe uruan njëri -tjetrin. Por një mesazh mjaft i ndje ka qenë ai i nënës së Sokol Olldashit, ku ka kujtuar djalin e saj në këtë ditë të shenjtë.

Më anë të një postimi në rrjetin e saj “Facebook”. Koseta Mamaqi shkruan se ish-deputeti i mungon të gjithëve, ndërsa shton se në këtë ditë të shënuar ajo ndezi një cigare tek varri i tij.

“Vitet ikin Koli na mungon te gjitheve …Ikja e tij beri dem ,dem qe nuk riparohet ..fjalet nuk e thajne lotin e shpirtit per te …ne kete feste Bajrami une e ndeza nje cigare aty ,bashke me buqeten me lule per te gjithe ju miq…Lulzim Konci”, shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori