E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Nën mëshirën e plumbave, stërvitja e vështirë e gardistëve shqiptarë (VIDEO)
Shpeshherë stërvitja e gardistëve në botë na ka bërë përshtypje për shkallën e lartë të vështirësisë.

Ama faqja zyrtare e Gardës së Republikës ka vendosur të na e freskojë memorien duke publikuar një video ku stërviten pjestarët tanë të Gardës.

Të rekrutuarit kalojnë nëpër faza stërvitjeje shumë të vrullshme dhe të vështira.

Kjo për shkak të detyrës së tyre shumë të rëndësishme në mbrojtjen e zyrtarëve mjaft të lartë.

Nga shenjestra e tyre, e deri tek konfrontimi dhe mbrojtja e zyrtarit, puna e tyre duket mbi të gjitha e rrezikshme. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori