E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Negociatat u shtynë me një vit, reagon Edi Rama
Vendimi i KE për të shtyrë me një vit negociatat për Shqipërinë është komentuar edhe Kryeministri Edi Rama.

Rama thekson se Shqipëria e arritit qëllimin esaj dhe mori datën për hyrjen në portin e Europës së Bashkuar.

“Pas 72 orësh mes dallgëve të brendshme të BE Shqipëria i’a doli të marrë datën për hyrjen në portin e Europës së Bashkuar🇦🇱🇪🇺

Rezultatet e reformave tona bënë që dhe më skeptikët të njohin Meritën e Shqipërisë e të Maqedonisë😊Një betejë tejet e vështirë u fitua lufta vijon✌️”, shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 23:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori