Në Tiranë dhe Lezhë, kush janë dy kandidaturat e LVV për zgjedhjet e 25 prillit
Lëvizja Vetëvendosje me qendër në Shqipëri ka zyrtarizuar sot dy kandidaturat për zgjedhjet e 25 prillit.

Mësohet se në Tiranë do të kandidojë Boiken Abazi ndërsa në Lezhë do të kandidojë Iliaz Shehu.

Sjellim në vëmendje që “Vetëvendosje” përfshihet për të parën herë në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri.

Shtuar më 21/01/2021, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori