"Një sfidë e vërtetë", Ndocaj tregon sekretin e dobësimit
Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar vetes një pamje krejtësisht të re.

Ndocaj së fundmi ka dhënë një intervistë teksa ka treguar se rënia në peshë ka qenë një sfidë e vërtetë. Ish-deputeti tha se ky ndryshim ka ardhur me nismën e bashkëshortes së tij.

“Bashkëshortja ka qenë nismëtarja që unë të bija në peshë. Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor. Në fillim e vuaja por tani jo, kam filluar që të mësohem, është pak e vujtshme”, tha ai.
Shtuar më 31/07/2020, ora 08:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori