Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM)

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit.

Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese.

Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksiChloe Khan.
Shtuar më 12/10/2020, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori