Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM)

Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të larta të kujtonin ditët e ngrohta të verës.

Prandaj nuk është çudi që edhe bregdetet të mbushen me pushues të cilët shfrytëzuan me shpejtësi rrezet e diellit.

Një ndër to ishte edhe Nevina Shtylla, moderatorja bukuroshe e cila ka ndarë edhe një foto në Instagram me bikini ku shkruan:

"Dëgjova që vazhdonte plazhi dhe në Nentor".

Nëse temperaturat ecin me këtë ritëm presim që Nëntori të sfidoj Gushtin me pushuesit në bregdet./albeu.com/


Shtuar më 09/11/2020, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori