Nė kėtė 100-vjetor edhe Google vishet kuq e zi
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas nėnshkrimit tė peticionit pėr pėrvjetorin e Pavarėsisė, nė kėtė 100-vjetor edhe Google ka ndryshuar logon nė kuq e zi. Pas nėnshkrimit tė peticionit pėr pėrvjetorin e Pavarėsisė nė datėn 28 nėntor, ora 00:00 Google ka ndryshuar logon e tij me njė grafikė tė veēantė.

Nė qendėr tė faqes ėshtė vendosur flamuri shqiptar kuqezi ndėrsa e njėjta emblem del sėrish edhe nėse kėrkon diēka nė google. Google e ka nė praktikėn e saj ndryshimin e faqes sė saj dhe tė gėrmave tė logos varėsisht nga festat e ndryshme dhe aktiviteteteve ndėrkombėtare. Peticioni ėshtė nėnshkruar nga mbi 75 mije shqiptarė qė jetojnė nė trojet e tyre dhe ata qė jetojnė e punojnė nė vende tė tjera, por dhe shokė e miq tė tyre, si dhe dashamirės tė Shqipėrisė nė kėtė 100 vjetor. Por pėr momentin, ndryshimi i Google ėshtė vetėm pėr pėrdoruesit nga Shqipėria. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2012, ora 09:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.