Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Në kërkim nga policia pas arratisë, Fjolla "bëhet e gjallë" për politikanin e njohur (FOTO LAJM)

Prej disa javësh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga policia. Ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpie, në një banesë me qira në Kukës.

Mirëpo së fundmi, Fjolla është bërë “e gjallë”, përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja ka postuar një foto nga tubimi i Albin Kurtit në ‘Instastory’, me mbishkrimin ‘Mbret’, duke e mbështetur kreun e Vetëvendosjes në Kosovë.

Fjolla Morina u arrestua më 19 shtator në pikën kufitare të Morinës me dy armë me vete në makinë. Ndërsa së bashku me të ishte i dashuri i saj dhe shoferi.

Shtuar më 06/02/2021, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori