Në gadishmëri që pa gdhirë mirë dita, policët ushqehen me byrek e dhallë
Prej orës 05:00 të mëngjesit të sotëm banorët e Astirit janë përballur me forca të shumta policie, ku situata ka degraduar dhe 10 prej tyre janë dërguar në Spitalin e Traumës.

Në detyrë që pa gdhirë ende mirë, efektivët e policisë kanë gjetur pak kohë që të ushqehen me byrekë e dhallë në furgonat e policisë.

Ndërkohë, IKMT ka deklaruar se do të vazhdojë shembja e 33 objekteve të ndërtuara në Unazë të re.
Shtuar më 12/11/2019, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori