Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Në burg për protestën e 16 shkurtit, gjykata merr vendimin për Florenc Hoxhën
Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg.

Gjykata e Tiranës nuk ka pranuar të ndryshojë masën e sigurisë për të arrestuarit duke i rrëzuar kërkesën e tyre për një masë sigurie më të butë

Bashkë me Florenc Hoxhën mbeten në burg Ferit Dankshi, Agim Peposhi, Ilir Hamendani dhe Sajmir Rexhepi./albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori