Në aksion për ndërtimet pa leje, Rama nuk ndalet
Kryeministri Rama i është rikthyer edhe njëherë ndërtimeve pa leje në kryeqytet, teksa ka apeluar se tashmë ka ardhur koha për ti dhënë fund.

Këtë mesazh të cilën e ka përcjellë në Twitter, Rama e ka shoqëruar dhe me një foto.

“E paimagjinueshme se sa shumë hapësirë u është zënë banorëve të TR në vitet e fundit, po koha për t'i dhënë fund erdhi”, theksohet në mesazhin e Ramës, të cilin e ka shoqëruar me një foto nga aksioni i Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik tek ish-fusha ‘Ali Demi’, rrugë e cila të çon tek Brryli. /albeu.com/


Shtuar më 29/09/2014, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori