Ndryshojnë përsëri temperaturat, çfarë po ndodh me motin
E premtja sjell rritje me 5 gradë Celcius të temperaturave si dhe do të vijojë me mot të kthjellët.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10 -20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 lartësi vale 1,5 deri në 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore 7/21°C
Zonat e ulëta 8/25°C
Zonat bregdetare 13/25°C
Shtuar më 26/10/2018, ora 08:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori