Ndrenika nuk heq dorë: Këtu vjen era hajdutllëk
Pëlqej
Shembja e Teatrit Kombëtar vazhdon akom atë kundërshtohet ashpër nga artistët.

Aktori i madh Robert Ndrenika teksa foli sot në takimin e radhës së artistëve për projektin e Teatrit Kombëtar, tha se edhe ndërkombëtarët janë kundër projektit të PPP për teatrin.

“Mua më tha dikush që edhe ndërkombëtarët s’janë daort me këtë partneritetin privat, ca të them, të na lënë prapë …

Kico Londo këtu ka gjetur dy ustallarë nga Maqellara dhe e ka mbajtur shumë mirë, prandaj këtu vjen era kusari, era hajdutllëk”, tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2018, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori