Ndodh çudia në Vlorë, 11 vjeçarët grabisin banesën
3 11 vjecarë dhe një 14 vjecar kanë grabitur ditën e sotme një banesë në Vlorë, pronarët e së cilës nuk ndodheshin aty për momentin.

Shtetasit e mitur kanë marrë sende të ndryshme materiale si tela përcjellës së energjisë elektrike.

Materialet u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë.

Njoftimi i policise:

Komisariati i Policisë Vorë
Më datë 23.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për shtetasit e mitur Xh.V, K.B, A.R dhe K.D, vjeç 11, 14, 11 e 11, banues në Vorë, pasi në fshatin Berxull, kanë vjedhur banesën e shtetasit K.SH (i cili ndodhet jashtë vendit me familjen e tij ), ku kanë marrë sende të ndryshme materiale si tela përcjellës së energjisë elektrike. Nenet 134 dhe 25 të Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori