Ndalimi i Redjan Rrajës, reagon Basha: Luftë e pastër mes bandave në pushtet
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar mesditën e sotme pas arrestimit të Redjan Rraja, në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

‘Kjo është në vrazhdën e poshtërimit të PS-së dhe të qytetarëve shqiptarë. Kjo tregon që është një luftë e pastërbandavepushtet.

Është tregues i qartë të nevojës për ndryshim të menjëhershëm. Për zgjedhje të parakohshme që do tu kthejnë shqiptarëve dinjitetin’.
Shtuar më 05/11/2019, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori