Ndalesa e Metës pas mbylljes së Komisionit, kush e ftoi për kafe
Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka bërë një ndalesë në zyrën e kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi.

Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se ka qenë një ftesë e kryeparlamentarit drejtuar Presidentit.

Meta, i ftuar nga Ruçi ka shkuar në zyrën e tij, së bashku me këshilltarët, që e shoqëruan sot gjatë dëshmisë së dhene në Komisionin Hetimor për shkarkimin e tij.

Komisioni nisi ne oren 10:00 dhe Meta ka mberritur ne kembe ne kryesine e Kuvendit, shoqeruar nga tre keshilltaret, Keshilltari per Sigurine, Bahri Shaqiri; Keshilltari Ligjor, Bledi Dervishaj dhe Keshilltari per Mediat, Tedi Blushi, ka mberritur ne kembe ne Kryesine e Kuvendit.
Shtuar më 09/09/2019, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori