Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 26-vjeçare (FOTO LAJM)

Ylli i Koresë së Jugut Song Yoo-jung, ka ndërruar jetë fatkeqësisht në moshën 26 vjeçare.

Kompania e menaxhimit të modeles dhe aktores konfirmoi për Neësëeek se ajo vdiq të shtunën.

Deklarata thotë se Song “u largua nga jeta më 23 Janar 2021">2021. Në përputhje me dëshirat e familjes së saj, funerali u mbajt në heshtje dhe procesi i varrimit bëhet më 25 janar”.

Ndërkohë ende nuk dihet shkaku i vdekjes.
Shtuar më 26/01/2021, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori