Nazarko: Rama nuk i ka 84 vota
Në emisionin "Opinion" Mentor Nazarko ka deklaruar se nuk i ka 84 vota.

Më tej, Nazarko tha se reforma në drejtësi është themelore për modernizimin e shtetit shqiptar.

Sipas tij,k kjo reformë fillon nga drejtësia për të shkuar tek sistemi politik.

Së paku 11 pikadraftit të maxhorancës kundërshtohen nga opozita.

Tashmë në dorë e kanë teknikët dhe më tej politikanët në komisionet parlamentare. /Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2016, ora 22:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori