Muzike serbe? Ky ishte marshi që po dëgjonte terroristi që vrau 49 myslimanë (VIDEO)s
49 besimtarë myslimanë kanë mbetur të vdekur në dy sulme terroriste gjatë mesditës së sotme me orën lokale. Disa terroristë hynë në dy xhami duke vrarë pa mëshirë 49 persona që faleshin aty, ndërsa 20 të tjerë gjenden tëplagosur me plagë të rënda.

Në media qarkulloi lajmi se ai ishte duke dëgjuar muzikë serbe. Ajo dëgjohet në fillim të videos.
Në videon e mëposhtme gjendet muzika origjinale dhe në videon e mësipërme pamjet e sulmit terrorist në njërën prej xhamive. /albeu.com/


Shtuar më 15/03/2019, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori