Ndërron jetë në një spital në Itali deputeti i LSI
Mustafa nuk është në listën e LDK-së për deputet?
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kandidati për kryeministër i LDK-së, Avdullah Hoti, ka zbuluar se kryeministri në largim, Isa Mustafa, nuk do të jetë në listën e kësaj partie për deputet.

Ai ka thënë se bartës i listës do të jetë vet ai, kurse për fatin e Vjosa Osmanit ka thënë se duhet të pritet deri në finalizimin e listës – sot në orën 24:00.

“Jo, zotëri Mustafa nuk është në listë. Unë do t’i prij listës. E tëra që mund të ju them është se do të befasoheni me listën e profesionistëve që do të bëjë LDK. Ndërkohë për Vjosa Osmanin, duhet të presim përfundimin e listës. Sot do të finalizohet ajo”, është shprehur Hoti ne emisionin “Komiteti”./albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 21:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori