MREKULLI/ Fillon numërimi, Jonida Maliqi renditet si kurrë më parë
Ka filluar publikimi i pikëve nga juritë e vendeve pjesëmarrëse në Eurovision dhe deri më tani, Jonida Maliqi paraqitet në një vend mjaft të mirë duke qenë e treta me 32 pikë.

Në vend të parë është Rusia me 59 pikë dhe në vend të dytë është Italia me 55 pikë.

Megjithatë janë numëruar vetëm pikët e para dhe renditja mund të ndryshojë nga momenti në moment. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 00:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori