Mozzik dhe Getinjo i bashkohen protestës së Labit (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka kundërshtuar masat e reja antiCOVID-19 dhe për ditën e nesërme paralajmëroi sërish një protestë në qytetin e tij Ferizajin.

Ai tha se organizimi i kësaj proteste po bëhet që një situatë e tillë të mos tolerohet më.

Këngëtari ka gjetur mbështetjen e qytetarëve mirëpo edhe ajo e kolegëve nuk ka munguar.

Vëllezërit Aliu, Mozzik dhe Getinjë janë shprehur se do ti bashkohen thirrjes së Labit për protestën në Feizaj.

Këtë e bënë nëpërmjet disa postimeve në Instastory.
Shtuar më 12/11/2020, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori